Saltar apartados

Personal docent

  E-mail Telèfon Despatx
Aineto Cobo, Isaac isaacaineto@ua.es 965903400 x 2301 0018P1014
Almarcha Martínez, Francisco paco.almarcha@ua.es 965909365 0018P1030
Bayona Fernandez, Gloria gloria.bayona@ua.es 965903400 x 3023 0018P1007
Consuegra Panaligan, Francisco Javier quico.consuegra@ua.es   0018P1016
De Frutos Herránz, Rocío rocio.defrutos@ua.es 965902033 0018P1035
De Múrcia Conesa, Antonio antonio.demurcia@ua.es 965903400 x 3020 0018P1011
Egio Rives, Trinitario trino.egio@ua.es 965909365 0018P1030
Espeso Molinero, María del Pilar p.espeso@ua.es 965909594 0018P1029
Fernández Sirvent, Rafael rafael.fernandez@ua.es 965903400 x 2274 0018P1036
Ferrández Ferrer, Alicia alicia.ferrandez@ua.es  965902033 0018P1035
Forner Muñoz, Salvador salvador.forner@ua.es 965903434 0018P1040
Gutiérrez Lloret, Rosa Ana ra.gutierrez@ua.es 965909685 0018P1025
La Parra López, Emilio emilio.parra@ua.es 965909412 0018P1027
Martínez Prades, José Antonio jantonio.martinez@ua.es 965903925 0018P1006
Mira Abad, Alicia Victoria alicia.mira@ua.es 965909650 0018PB017
Moreno Fonseret, Roque roque.moreno@ua.es 965903764 0018P1024
Moreno Seco, Mónica monica.moreno@ua.es 965909818 0018P1012
Nájera Pérez, Elena elena.najera@ua.es 965903436 0018P1010
Navarro Ferrón, María Lourdes lourdes.navarro@ua.es   0018P1016
Ortuño Garrigos, Ana Isabel      
Pastor Alfonso, María Josefa josefa.pastor@ua.es 965903430 0018P1032
Payá López, Pedro pedro.paya@ua.es 965903433 0018P1008
Pulla Gonzalez, Jorge jorge.pulla@ua.es 965903400 x 2301 0018P1011
Ramos Rodriguez, Alejandro alex.ramos@ua.es 965902033 0018P1035
Riquelme Quiñonero, María Teresa mriquelme@ua.es 965902033 0018P1035
Santacreu Soler, José Miguel jm.santacreu@ua.es 965903400 x 2541 0018P1026
Senante Berendes, Heydi hc.senante@ua.es 965909650 0018P1009
Sevillano Calero, Francisco fsevillano@ua.es 965903400 x 2755 0018P1022
Zurita Aldeguer, Rafael rafael.zurita@ua.es 965909505 0018P1028

 

 

 

Departament d'Humanitats Contemporànies


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3431

Fax: (+34) 96 590 9320

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464